WORLDWIDE RELEASES


Slovakia
BachelorMan has played in many countries throughout the world, including Hong Kong (watch the trailer, below), Slovakia (right) and on HBO Brazil.

Amazingly, the film has yet to cause any violent international incidents.

The film was sold worldwide by Showcase Entertainment (International Distribution), who marketed it at the Cannes Film Festival, among many other places, highlighting its many awards.

You can see larger, higher-resolution reproductions of these DVDs by clicking on the links, below:

HONG KONG (back side)

AUSTRALIA

HOLLAND

ENGLAND

RUSSIA

Tür : Komedi
Yönetmen : John Putch
Yapım : 2003, ABD
Süre : 1 saat, 30 dk..
Oyuncular
David DeLuise, Missi Pyle, Brandon Maggart, Carol Locatell, Helen Woolfenden, Karen Bailey, Rodney Lee Conover, Jackie Debatin

Filmin Konusu
Ted Davis (David Deluise) bir Tv kanalında program yapımcısıdır. Zor durumda olan Tv s¸irketinin kurtulması için Tek çare Ted'in yeni projeler üretmesidir ve bunun için az bir zamanı vardır. Çapkın ve kadınlara zaafı olan Ted'in hayallerindeki kadın olan Heather (Missi Pyle) bir hukuk firmasında çalıs¸ırken, kendisi gibi avukat olan sevgilisinin kendisini aldatması sonucu is¸inden ayrılır ve dokuzyüzlü hatlarda çalıs¸maya bas¸lar.

Heather atletik ve sınır tanımayan seksi bir hatundur. Sonunda Ted ve Heather aynı apartmanda, daireleri yanyana gelecek s¸ekilde bir araya gelirler ve olanlar olur... Çılgın esprilerle dolu, erotik motiflerle süslü, deli dolu bir film Kaçırmayın!


Home